Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Seks terapistlerinin bildiği 9 sır!

  • Listed: Nisan 10, 2016 7:49 pm

Description

Yatak odasındaki sorunlar genel olarak çiftlerin arasındaki iletişimsizlikten kaynaklanıyor. Seks terapistlerinin 9 maddelik reçetesi ise tüm seks sorunlarına çözüm sunuyor. Kendinizle ilgilenin!

İyi bir uyku düzenine sahip almak, çalışma yerine getirmek ve stresten uzaktan durmak seks hayatınız için de oldukça yardımcı. Çoğu kadın kendini bitkin ve bitap hissediyor. Bu durumda da bir vakit sonradan seks yapılacak ev işlerinden birine dönüşüyor.

Kendinize dinlenmek ve yenilemek için zaman ayırın. Çok daha iyi ve seksi hissedeceksiniz. Seks listesi yapın!

Partnerinizle birlikte bir seks menüsü oluşturun ve listeye deneyimlemek istediğiniz her şeyi ekleyin. Bu listeyi oluştururken hiçbir sınırlama olmadığını unutmayın. Arkasında hazırladığınız listeleri değiştirin. Böylece birbirinizden yatakta neler beklediğinizi dürüst bir şekilde öğrenebileceksiniz.
Libidonuzu çalıştırın!

Libidonuz bir makineye benzer, yani ilk kez makineyi nasıl çalıştıracağınızı bulmalısınız. Erotik romanlar okumak ya da kendi fantezilerinizi yaratmak işe yarayabilir. Partnerinizle yaşadığınız en güzel deneyimi düşünün ve ipuçlarını 5 duyunuzu kullanarak geliştirin.
Kendinizi sevin

‘Erkekleri kışkırtma eden şey nedir? ’ sorusuna cevabınız güzel bir karoser ise fazla yanılıyorsunuz. Seks terapistleri ve ilişki uzmanlarına tarafından bir erkeği en çok kadınların özgüveni kışkırtma ediyor.

Eğer vücudunuzdan memnunsanız ve yatak odasında ışıkları kapatmaya gereklilik duymuyorsanız bu hem sizin ayrıca de partneriniz için oldukça teşvik edici. Kendinizi beğenmez ve seksi elde etmek için asgari 5 kilo vermeniz gerektiğini düşünürseniz, ister istemez seks hayatınızı olumsuz etkilersiniz.

Seks hayatınızı düzeltmek için işe kendinizi sevmekle başlayın!

Ad Reference ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.