Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Kışkırtıcı 5 Seksi Yöntem

  • Listed: Mart 27, 2016 11:47 am

Description

bir zamanlar sevişmek için çıldırırdınız. Erkek arkadaşınızın kıyafetlerini parçalamamak için kendinizi tutmak zorunda olduğunuz günler yarı çok eskilerde kaldı. Peki, tanıdığınız o flörtöz kıza ne oldu dersiniz? Panik yapmayın; çünkü o hâlâ içinizde bi

çok eskiden sevişmek için çıldırırdınız. Erkek arkadaşınızın kıyafetlerini parçalamamak için kendinizi yakalamak zorunda olduğunuz günler güya çok eskilerde kaldı. Peki, tanıdığınız o flörtöz kıza ne oldu dersiniz? Panik yapmayın; çünkü o hâlâ içinizde bir yerde. Maalesef kendimizi seksi hissetmek o kadar aniden yaratabileceğimiz bir özellik yok. Bunun için de epey zamana ihtiyaç var…
O ateşli günlerinize geri dönmek için açılış olarak beyninizi eğitmelisiniz. Bu Vesile Ile daha albenili hissetmeye açık olacak, partnerinizle eski günlerdeki değin sık yakınlaşmak isteyeceksiniz. Hayata görüş açınızda olumlu şartların değişmesi yaşarsınız. Bu artı bir döngü; arkadaşlıklarınıza, işinize ve kendinize olan güveniniz gibi, hayatinizin her aşamasına olumlu etki edecektir. Siz de bunun bir parçası olmak ve duyusal benliğinize ulaşmak istiyorsanız, yazının geri kalanında yer alan tavsiyelere mutlaka bir göz atın.
1) Seksi bir film seyredin.
Brad Pitt sizi heyecanlandırıyor mu? ya da sevgilinizle gittiğiniz ve çok etkilendiğiniz bir fil? Kadınlar da erkekler gibi görselliğe çok ağırlık verirler. Kendinize göz ziyafeti çektiğinizde istek kıvılcımlarınızın alevlendiğini göreceksiniz.

2) Sonuncuya odaklanın.
Yoğun meslek gününde yalnızca beş dakikanızı ayırarak son sevişmenizi hatırlamaya çalışın. Aldığınız zevki düşünün; nasıl hissettiğinizi ve baştan o duyguları tadına bakmak istediğinizi…
3) Kendinize dokunun.
Ilık bir duştan sonradan vücudunuza kremle masaj gerçekleştirmek için mutlaka süre ayırın. Kendinize boyun masajı da yapabilirsiniz. Sonrasında vücudunuzda yumuşak bir fırça gezdirebilir ve cildinizin uyarılmaya açık olmasını sağlayabilirsiniz.
4) Eşofmanlarınızdan vazgeçin.
’Harikulade Sekse Varmak Rehberi ’ (The Complete Idiot ’s Guide to Amazing Sex) kitabının yazarı Sari Locker, eşofmanlar meslek çıkışı resmi kıyafetiniz olduysa kendinizi seksi hissetmenizin o kadar mümkün olamayacağını belirtiyor. Mutlaka file çorap giymek zorunda değilsiniz oysa evde rahatlarken bile, mini bir elbise gibi kendinizi iyi hissettirecek seksi kıyafetler satın alabilirsiniz.
5) Evinizdeki iç çamaşırı kataloglarını atın.
Kendinizi mükemmel karoser imajlarıyla karşılaştırmak seksi hissetmemenize neden olur. Kendinize onların gerçekdışı olduğunu ve vücudunuzun güzelliğini hatırlatmayı da sakın dikkatsizlik etmeyin.

Ad Reference ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.