Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

İlk gece korkusu nasıl yenilir?

  • Listed: Mart 26, 2016 6:26 am

Description

Ilk gece korkusunu alt etmek için ilk gece korkusunu yenmenin yolları ilk gece korkusu nasıl aşılır birincil gece korkusu nasıl giderilir birincil gece korkusu nasıl geçer sagliksiteniz.com ’da! Birincil cinsel deneyim cinsel…

İlk gece korkusu nasıl yenilir?

Birincil gece korkusunu alt etmek için ilk gece korkusunu yenmenin yolları ilk gece korkusu nasıl aşılır ilk gece korkusu nasıl giderilir birincil gece korkusu nasıl geçer sagliksiteniz.com ’da!

İlk gece korkusu tedavisi

Birincil gece korkusu tedavisi

Ilk cinsel tecrübe cinsel hayatın en manâlı belirleyici etkenlerinden bir tanesidir, başarısızlıkla sonuçlandığı vakit çiftlerin tüm cinsel hayatına yansır ve bu durumdan dolayı hayatları baştan başa sorun yaşamalarına zeka sebep olabilir. Ilk gece korkusu genelde kadınların yaşadığı bir sorundur, fakat nadir de ilk gece korkusu gerçekten erkeklerde de görülebiliyor. Eğer sorun erkekte kaynaklanıyorsa birincil gece korkusunu alt etmek için ilk kez gerginlik olmamalısınız.

Başarısızlık kaygısı, sertleşme sorunu düşüncesi, kendini ne değin iyi olduğuna karşı ispatlama çabaları erkeklerin ilk gece kaygılarından bir tanesidir. Kadınlar ise daha fazla ilk cinsel deneyimlerinde ağrı çekecekleri düşüncesine kapılırlar. Birincil gece korkusunu yenmenin yolları bu düşüncelerden arınmaktır. Her şeyi zamanın akışına adamak ve tedirginliğe mahal vermemek gerekir.

Bu durumu evvelden aranje etmek sahiden çok yanlıştır. Çünkü ne dek plan yaparsanız yapın hiç bir şey düşündüğünüz gibi bütün anlamıyla olmayacaktır. Stres, kaygı, yetersizlik, başarısızlık, acı duyma gibi düşüncelerden arınıp rahatlamaya, sabırlı olmaya, gevşemeye çalışın. Kadının kanama olacağı ve acı duyacağı hissinden kendini uzaklaştırması gerekir.

Erkekler kadının kendinden daha ayrı olduğunu kabul etmelidir. Eşini zorlamamalı ve bu korkularını anlayışla karşılayıp ona süre tanımalıdır. Kadın korktukça kendini kasacak ve bu koşul penisin vajinaya girişini engelleyecektir. Kadına kızgın olmak, haykırmak, kızmak bu durumun çözümü değildir. Fazla mecburi hareketlerden kaçınmalı, mutlaka ön sevişme yapmalı ve kadını önce rahatlatmalısınız. Eğer bu öneriler ilk gece korkusunu yenmeyi ve birincil cinsel deneyimi atlatmanıza tezgâhtar olamazsa mutlaka bir uzmandan destek almalısınız.

Ad Reference ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.