Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Erkekler İçin Ön Sevişme Taktikleri

  • Listed: Mart 27, 2016 6:50 am

Description

Ön sevişme iyi bir cinsel hayatın mecburi bir parçasıdır. Partnerlerin cinsel hayatlarını canlı tutmaları gerekir. Bu oysa faal bir ön sevişme ile muhtemel olabilmektedir. Ön sevişme partnerlerin gerekli ruh hali içerisine girmelerine yardımcı olur. İk

Ön sevişme iyi bir cinsel hayatın zaruri bir parçasıdır. Partnerlerin cinsel hayatlarını canlı tutmaları gerekir. Bu oysa faal bir ön sevişme ile olası olabilmektedir. Ön sevişme partnerlerin zorunlu ruh hali içerisine girmelerine tezgâhtar olur. İki partnerin de daha iyi bir cinsel hayata sahip olabilmeleri için ön sevişme tekniklerini bilmeleri gerekir. Yapılan bir alışmaya kadar kadınların tahrik olmaları erkeklere oranla daha uzun sürmektedir. bu nedenle erkekler partnerlerini memnuniyet etmek için ön sevişmeye tartma vermelidirler.

Ön Sevişme Taktikleri
Ön Sevişmeyi Siz Başlatın: Kadınlar bazı durumlarda sevişmeyi başlatmaya utanabilirler. Bu durumda erkekler bu görevi üzerinde alarak ön sevişmeyi başlatmalıdırlar.

Partnerinize Masaj Yapın: Çoğu erkek bu aktiviteyi zaman kaybı olarak görmektedir. 10 dakika yapılan bir masaj partnerinizin tahrik olmasını kolaylaştırır.
Partnerinizle Duş Alın: Cinsel ilişkiden önce partnerinizle alacağınız duş, rahatlamanıza ve zorunlu moda girmenize muavin olacaktır. Erkek, partneri için romantik bir banyo hazırlayarak cinsel ilişki için zorunlu ortamı yaratabilir.
Partnerinizi Içten Şekilde Öpün: Öpüşme ön sevişmenin en manâlı parçalardan biridir. Partnerinizin dudaklarını yavaş yavaş öpmeye başlayın ve sonra verdiği reaksiyonlara göre hareket edin.
Oral Seksi Deneyin: Oral seks ön sevişmenin öteki kayda değer bir parçasıdır ve kadınların daha ivedi orgazm olmasını sağlar.
Yeni Teknikler Deneyin: Ön sevişmeyi garip hale getirmek için bazı seks oyuncakları kullanabilirsiniz. Partnerinizi memnun etme etmede size tezgâhtar olacaktır.

Ad Reference ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.